Štítky článku: •  

Gantz: Dosáhli jsme bezprecedentních vojenských úspěchů

Ministr obrany ve svém prohlášení po schválení příměří: O tom, jak se posuneme kupředu, bude rozhodovat realita na místě.

Poté, co kabinet schválil příměří v Gaze, které ukončí operaci Guardian of the Walls, vydal ministr obrany Benny Gantz ve čtvrtek večer prohlášení.

 

„Chtěl bych pochválit naše bezpečnostní síly a IDF vedené náčelníkem štábu, kteří za posledních 11 dní dosáhli v boji s teroristickými organizacemi v Gaze vojenských úspěchů bezprecedentních ve svém rozsahu, přesnosti i strategického významu,“ řekl.

 

„Izraelské obranné složky jsou i nadále připraveny chránit izraelské civilisty a naše síly a IDF jsou v různých oblastech připraveny k útoku i obraně. Realita na místě určí, nakolik se posuneme vpřed,“ dodal Gantz.

„Žádám, aby izraelští občané, kteří doposud pevně stáli za našimi vojáky, pokračovali v dodržování pokynů velitelství Domácího frontu a pomáhali tak i nadále zachraňovat životy,“ uzavřel ministr obrany.

 

israel.cz

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 239 × | Prestiž Q1: 5,67

+5 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top